O spoločnosti

Spoločnosť BOPLAN sa zaoberá návrhom, vývojom a výrobou trvanlivých a vysoko odolných bezpečnostných zábran. Ochrana osôb, vozidiel, strojov a infraštruktúry je hlavnou prioritou spoločnosti.

BOPLAN využíva vysoko kvalitné, výkonné syntetické materiály. ide o inovatívne riešenia na trhu, ktoré sa postupne začínajú používať po celom svete na zabezpečenia továrni, skladov, výrobných hál, letísk, chemických závodov atď.

Produkty sú rozdelené do dvoch kategórií:

FLEX IMPACT  - Modulárna ochrana proti nárazu vyrobená z pružného polyméru

FLEX Impact® je rozsiahly modulárny rad bezpečnostných systémov, ktoré boli špeciálne navrhnuté na vytvorenie bezpečného pracovného prostredia. Ak beriete do úvahy že bezpečnosť na pracovisku má vysokú prioritu, budete musieť robiť všetko pre to aby ste zabezpečili optimálnu ochranu osôb, strojov, majetku, budov a infraštruktúry. Systémy FLEX Impact® vám v tom pomôžu.

 

 

AXES GATE - Priemyselné bezpečnostné brány pre robustnú ochranu proti nárazu

Priemyselné bezpečnostné brány v sérii OSY boli úplne prvým produktom spoločnosti Boplan. Využívajú sa v mnohých odvetviach, kde je možnosť nárazu . Dôsledky takýchto nárazov môžu byť katastrofálne: vážne zranenia, dlhodobé zdravotne problémy a v najhoršom prípade i smrť.