Model: RackBull®

 

FLEX Impact® RackBull je skutočne inovatívny systém ochrany pre vaše regálové stĺpy aby nedošlo k poškodeniu stojanu. Rackbull je špeciálne navrhnutý s vnútorným jadrom, pomocou ktorého vytvára chránič a chráni aj vo zvislej polohe pri náraze. Pomocou výroby vstrekovaním sa vytvorý ochrana ktorá je silná a nainštaluje sa v priebehu niekoľkých sekúnd. RackBull sa používa na ochranu stĺpiky akýchkoľvek rozmerov!

Vlastnosti

Najlepší vzpriamený chránič na trhu! Element vo Vnútorné jadra ponúka ďalšiu vrstvu ochrany. Rýchla a jednoduchá inštalácia.

Výška: 60,96 cm

 

Farba: Safety Yellow (ďalšie možnosti k dispozícii)

Model: RE Rack End

FLEX Impact® polymér RE Rack End - Dva pätníky ponúkajú optimálnu ochranu vašich rohových stĺpikov, opevnenie poskytuje špeciálnu podporu a robustnú vvýstuž. Skladníci, ktorí sú často pod veľkým časovým tlakom majú tendenciu vytvoriť nejakú nehodu, a to doslova. Následky môžu byť závažné: rack kolaps, poškodený tovar, a niekedy aj fyzické zranenia. 

RE Rack End sa používa špeciálne pre ochranu vašich regálových rohov a hrán.

Vlastnosti

Vyrobené z BSP polyméru s dynamickou pamäťou, špeciálne navrhnutý tak, aby absorboval dopady a potom sa opeť vrátil do pôvodného tvaru. Extrémne ľahký a ľahko sa inštaluje

Položka Hodnota
Štandardná dĺžka 21,59 cm
Rôzne dĺžky od 10 až do 25,4 cm
Celková výška 55,88 cm
Hmoždinky na stĺpiku 4 (1,27 x 13,97 cm)