Polymérové zábrany

Sú jednotkou vo svojej triede, ochrana proti nárazu vysokozdvižných vozíkov. FLEX Impact® zábrany sú špeciálne navrhnuté pre ochranu ľudí, strojov a infraštruktúry pred nárazom s vysokozdvižným vozíkom alebo iným ťažkým vozidlom. Tieto zábrany sú určené do náročného prostredia, kde sú prepravované ťažké bremená, ako sú napríklad výrobne haly, sklady a letiská. 

Model : TB 400

Model FLEX Impact® TB 400 je bariéra v tvare trubice s vysokou pružnosťou a odolnosťou proti nárazu. Zle odbočenie vysokozdvižného vozíka môže ľahko spôsobiť veľké škody na vašej budovy alebo vašich strojov. Táto bariéra na vás zapôsobí svojou schopnosťou odolávať nárazom pri zachovaní jej pôvodného tvaru, vzhľadu a vlastnosti. TB 400 sa používa pre ochranu stien, strojov a infraštruktúry od paletových vozíkov, vysokozdvižných vozíkov alebo iných vozidiel s obmedzenou rýchlosťou a kde výška nie je dôležité.

VLASTNOSTI

TB 400 je vyrobený z BSP polyméru s dynamickou pamäťou, špeciálne navrhnutý pre pohlcovanie nárazov a po náraze sa okamžite vráti do svojho pôvodného tvaru. Je dobre modulárny a ľahko sa inštaluje, čo vám umožní presné rozmiestnenie podľa potrieb pracoviska. 

POPIS HODNOTA
Počet koľajníc 1 “Duša”
Štandardná dĺžka 12,7 cm
Vlastné dĺžky k dispozícii 7,62 až 16,51 cm
Hmoždinky na stĺpiku 4 (1,27 x 11,43)
Post farba Std žltá, iné možnosti
Príslušenstvo Rohy, Zásteny, Kickplates, nerezová oceľ základovej dosky

Model : TB PLUS

Polymérové zábradlie FLEX Impact® TB Plus je hybrid medzi naším modelom TB 400 a modelom HP Plus. Kombináciou sily a výšky sa stáva tento model ideálny produkt pre ochranu chodcov. TB Plus zábradlie je veľmi odolné proti nárazu a po havárii táto bariéra zachováva svoj pôvodný tvar, vzhľad a vlastnosti. Model TB Plus je ľahký, modulárny a ľahko sa inštaluje.

Vlastnosti

TB PLUS je vyrobený z BSP polyméru s dynamickou pamäťou, špeciálne navrhnutý pre pohlcovanie nárazov a potom sa okamžite vráti do svojho pôvodného tvaru. Je dobre modulárny a ľahko sa inštaluje, čo vám umožní presné rozmiestnenie podľa potrieb pracoviska.

 

POPIS HODNOTA
Počet koľajníc 1 “Duša”
Štandardná dĺžka 12,7
Vlastné dĺžky k dispozícii 7,62 až 16,51 cm
Hmoždinky na stĺpiku 4 (1,27 x 11,43)
Post farba Std žltá, iné možnosti
Príslušenstvo Rohy, Zásteny, Kickplates, nerezová oceľ základovej dosky