Chrániče stĺpov a rohov

Naše chrániče  FLEX Impact® série môžu byť nasadené ako ochrana stien, rohov a štrukturálnych stĺpov. Koniec koncov, kolízie môžu ohroziť dlhodobú stabilitu celej stavby vašej budovy. Ale tiež neatraktívny pohľad na poškodené betónové stĺpy a infraštruktúru po viacnásobných kolíziách  môže byť škodlivý.

Model : KP PROTECTOR

 

KP Protector je dokonalá ochrana stĺpov, kruhových nosných stĺpikov alebo stĺpikov s nosníkom v tvare písmena H. Táto ochrana stĺpov pomôže zabrániť poškodeniu pri náraze v továrňach a skladoch. KP Protector sa skladá z dvoch častí, ktoré možno ľahko nainštalovať okolo stĺpu. Ide o odolnú syntetickú ochranu stĺpov v širokej škále farieb a veľkostí.

KP Protector patrí do rodiny FLEX-Impact® a rovnako ako ostatné produkty tejto rady, je extrémne odolné proti nárazu. Táto trvalá ochrana syntetický pilierom je k dispozícii v rôznych farbách a veľkostiach a je bezúdržbový. Po náraze si táto ochrana stĺpov zachováva svoj tvar, vzhľad a vlastnosti.

 

Model : CP PROTECTOR

 

Stĺpy steny a rohy, ktoré vyčnievajú, patria medzi najzraniteľnejšie častí budovy. Či už ide o sklad, kde sú používané vysokozdvižné paletové vozíky vo vnútri budovy, alebo o parkovisko obchodného domu, kde zákazníci používajú nákupné vozíky, ktoré sa pohybujú nedbalo a v zhone, budete mať primeranú ochranu proti nárazu.

CP Corner Protector poskytuje ochranu proti nárazu do rohov alebo ochranu všetkých typov stien, priečok a zákutí, ale aj pre malé stĺpy a stroje vo vašej firme, garáži, sklade alebo obchode. Ochrana CP protector  je súčasťou flexibilnej a odolnej FLEX-Impact® série ochrany pri náraze a je k dispozícii v oboch farbách, žltej a čiernej. Ochrana CP Protector je ľahká a ľahko sa inštaluje