Pružné polymérové  zábradlia


Súlad medzi človekom a vozidlom charakterizujú bezpečné zábradlia. Naše FLEX Impact® zábradlia boli špeciálne navrhnuté tak, aby poskytli jasné rozdelenie medzi ľuďmi a vozidlami v oblastí s veľkou premávkou v prevádzke. Všetky naše zábradlia sú vyrobené z nášho vysoko výkonného BSP polyméru.

Model: HP PLUS

HP Plus je najsilnejšia verzií radu FLEX Impact® zábradlia. Vyznačuje sa pridaním tretej priečky, silnejších stĺpikov a ťažšej základovej dosky. HP Plus je najlepšie riešenie pre ochranu chodcov od dopravných zón s vyšším rizikom. Tento model je schopný odolať a absorbovať menšie nárazy vozíkov pri zachovaní bezpečnosti chodcov.

Použitie

HP Plus slúži k vedeniu chodcov v zóne kde sa pohybujú paletové vozíky, vysokozdvižné vozíký, alebo iné vozidlá.

Vlastnosti

HP Plus je vyrobený z BSP polyméru s dynamickou pamäťou, je špeciálne navrhnutý pre pohlcovanie nárazov a potom sa okamžite vráti do svojho pôvodného tvaru. Je dobre modulárny a ľahko sa inštaluje, čo vám umožní presné rozmiestnenie podľa potrieb pracoviska. Ergonomický dizajn madla, ktoré pohodlne chytá do ruky.

POPIS HODNOTA
Počet kolají 2
Štandardná dĺžka 12,7 cm
Rôzne dĺžky k dispozícií 2,54 až 16,51 cm
Celková výška 109,22 cm
Hmoždinky na stĺpiku 2 (1,27 x 11,43 cm)
Príslušenstvo Rohy, Zásteny, nerezová oceľ základovej dosky

Model: HD LIGHT

HD Light je ideálne madlo pre vedenie chodcov ktoré ich oddeľuje od prevádzky. Ide o alternatívu k podlahovému značeniu pre zvýšenie bezpečnosti v pracovnom priestore. Koniec koncov, zamestnanci často prehliadnú bezpečnostné pravidlá. Zábradlie HD Light núti pracovníka ísť vo vyhradenom priestore a tak predchádzať možným úrazom.

Použitie

HD Light slúži k vedeniu chodcov v oblastiach so žiadnou alebo len veľmi riedkou prevádzkou vozidiel, ako sú ručné nákladné vozidlá, vozíky atď.

Vlastnosti

Vyrobené z BSP polyméru s dynamickou pamäťou, špeciálne navrhnuté pre pohlcovanie nárazov a potom sa okamžite vráti do svojho pôvodného tvaru. Je modulárne a ľahko sa inštaluje, čo vám umožní presnú inštaláciu podľa projektu. Ergonomický dizajn vrchnej lišty, ktorá sedí ideálne do ruky.

POPIS HODNOTA
Počet kolají 2
Štandardná dĺžka 12,7 cm
Rôzne dĺžky k dispozícií 2,54 až 16,51 cm
Celková výška 109,22 cm
Hmoždinky na stĺpiku 2 (1,27 x 11,43 cm)
Príslušenstvo Rohy, Zásteny, nerezová oceľ základovej dosky