O nás

O nás

Spoločnosť KASYS bola založená v roku 1992 ako generálne zastúpenie Hänel Büro- und Lagersysteme GmbH.

Od svojho založenia sa aktívne zapojila do realizácii logistických systémov najvyššej úrovne. Systémy KASYS sú dnes využívané vo významných inštitúciách, firmách a organizáciách ako v Českej tak aj Slovenskej republike. Stavebným prvkom sú automatizované systémy Hänel ROTOMAT a LEAN-LIFT, ktoré predstavujú technológiu najvyššej úrovne. Aplikáciami sú výdajne náradia a meradiel, medzioperačné sklady, sklady náhradných dielov … Pre oblasť administratívy sa jedná o komplexné riešenie práce s dokumentmi a spismi.

Všetky realizácie sú prevádzané s ohľadom na dosiahnutie maximálnej ekonomickosti, pružnosti a výkonnosti celého systému. Realizované systémy riešia problematiku redukcie nákladov, optimalizáciu zásob a skrátenia manipulačných časov.

V oblasti administratívy sa jedná o dosiahnutie maximálnej kapacity na minimálnom priestore s ohľadom na zachovanie požadovaného uloženia spisov a manipulácie s nimi. Zaisťujeme komplexné dodávky vrátane projektov, statických výpočtov, stavebných úprav, návrhu systému, programového vybavenia …

Pre všetky systémy je zaistený následný servis a všetky súvisiace služby.